Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Marzena Mleczak,Bernadeta Andrys,Izabela Lehmann,Wiesława Konieczna. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci.
3. Kalendarze Archiwum Archidiecezjalnego w cenie 4 PLN do nabycia u ministrantów.

4. Dziękuję rodzicom,dzieciom,scholi i ministrantom za udział i zaangażowanie w przezycie rorat.Z serca dziękuję wszystkim osobom,które zaangażowały się w przystrojenie i ozdobienie Kościoła na Boże Narodzenie. Szczególne podziękowania dla ofiarodawców pięknych choinek.Niech Nowonarodzony wszystkim błogosławi.
5. We wtorek Narodowy Dzień Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego.Msza św.w intencji Ojczyzny o godz.18.30 w kościele Wniebowstąoienia Pańskiego w Wolsztynie.Po Mszy dalsze uroczystości na Rynku.
6. W piątek nie będzie Mszy św z powodu kolędy.
7. W sobotę o godz.18.00 Msza na zakończenie roku i nabożeństwo dziękczynno-błagalne. W Nowy Rok Msze św.o godz.09.30 i 18.00.Będzie to Światowy Dzień modlitw o pokój.
8. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 3010,50PLN.Za wszystkie ofiary złożone w kościele i wpłacone na konto parafialne Czcigodnym Parafianom bardzo serdecznie dziękuję.Bóg zapłać.
9. Odwiedziny kolędowe rozpoczniemy po Nowym Roku.
 

stat4u