1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Alina Skorupińska,Emilia Antkowiak,Hanna Piosik,Krystyna Sapa. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci.
3. Roraty w tym tygodniu we wtorek i czwartek o godz.18.30 . Serdecznie zapraszam.

4. W zakrystii można nabywać opłatki i świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom /małe-ofiara 10 PLN,duże-ofiara 20PLN/
5. Dzisiaj będzie można nabyć ozdoby świąteczne wykonane w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Wolsztynie. Zachęcam do nabycia.
6. Kalendarze Archiwum Archidiecezjalnego w cenie 4 PLN do nabycia u ministrantów.
7. W sobotę Wigilia.Zachęcam do postu. Pasterki o godz.21.00 i 22.30. W I Święto msza o godz.09.30. Nie będzie Mszy o 15.00. W II Świeto Msze o 09.30 i 15.00. Po Mszach zbiórka ofiar na KUL i Wydział Teologiczny UAM.
8. Odwiedziny kolędowe rozpoczniemy po Nowym Roku.