1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Alicja Przybyła,Wioletta Musiał,Marlena Cwojdzińska. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci.
3. Dziękuję wsystkim za modlitwę wymieniankową za zmarłych.

4. W zakrystii można nabywać opłatki i świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom /małe-ofiara 10 PLN,duże-ofiara 20PLN/
5. Dzisiaj rozpoczynamy nowy rok liturgiczny.Hasłem roku duszpasterskiego są słowa „Wierzę w Kościół Chrystusowy”. Zapraszam we wtorek i czwartek na Roraty. Dzieci gromadzą się z lampionami pod chórem by rozpocząć od procesji. Dzieci przynoszą serduszka które będą brały udział w losowaniu figurek Matki Bożej.
6. W tym tygodniu Pierwszy Piątek Miesiąca:
-objazd chorych w piątek od godz.08.00,
-okazja do spowiedzi w czwartek od godz.17.30
-adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz.18.00.
7. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2550,70 PLN. Za wszystkie ofiary złożone w kościele i wpłacone na konto parafialne Czcigodnym Parafianom z serca dziękuję, Bóg zapłać
8. W przyszłą niedzielę po Mszach św.zbiórka ofiar na pomoc Kościołowi na Wschodzie.