Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Magdalena Skorupińska,Danuta Bednarczyk,Maciej Murek,Jadwiga Makowska. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci.
3. Bardzo dziękuję uczestnikom i prowadzacym nabożeństwa różańcowe,Dzieciom za liczny udział,scholi za upiększenie oprawą muzyczną,członkom Żywego Różańca za udział w spotkaniach formacyjnych,młodzieży i ministrantom za przygotowanie i przeprowadzenie misterium na Dzień zaduszny,Różom za ufundowanie zniczy. Niech Matka Boża Różancowa wyprasza ogrom łask.

4. Od 1-8 listopada można zyskiwać odpusty za zmarłych. Wymagany jest stan łaski uświęcającej.
5. Kartki do wymienianek wyłożone są pod chórem. Za zmarłych z wymienianek modlić się będziemy w niedziele listopada w łączności z Mszami św. Wypełnione kartki wrzucamy do skarbony pod obrazem Matki Bożej lub przynosimy do zakrystii.
6. Z wielką radością pragnę ogłosić naszym Parafianom ,że w tym roku przypada 15 rocznica działalności scholi „Ichtys”. Uroczystości Jubileuszowe będą miały miejsce w sobotę 19 listopada. Msza dziękczynna na którą zapraszamy obecne i byłe scholanki o godz.15.00. Po Mszy spotkanie w salce parafialnej.
7. W piątek Święto Niepodległości. Msza za Ojczyznę o godz.09.30. Z racji święta nie ma postu.
8. W przyszłą niedzielę Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanych i Światowy Dzień Ubogich. 

stat4u