Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Barbara Zawada,Agnieszka Biniak,Roksana Magnisiak,Kinga Wierzbicka. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci.
3. Nabożeństwo różańcowe w poniedziałek o godz.18.00

4. Spotkania formacyjne dla członków Żywego Różanca w niedziele pażdziernika w łączności z Mszą o godz.15.00:30,10,I i II Róża Matek.Serdecznie zapraszam.
5. We wtorek uroczystość Wszystkich Świętych. Msza o godz.09.30,a w Kębłowie na cmentarzu o godz.13.00.
6. W środę w dzień Zaduszny Msza w intencji wszystkich zmarłych w minionym roku.
7. Od 1-8 listopada można zyskiwać odpusty za zmarłych. Wymagany jest stan łaski uświęcającej. W związku z tym okazja do spowiedzi w poniedziałek od 18.30/po różańcu/.
8. W tym tygodniu I Piątek miesiąca:
-objazd chorych w piątek od godz.08.00
-spowiedż w czwartek od 18.00
-adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz.18.00
9.  Zbiórka ofiar na Papieskie Dzieła Misyjne.Zebraliśmy 254,30 Pln.Za złożone ofiary z serca dziękuję.
10. Kartki do wymienianek wyłożone są pod chórem. Za zmarłych z wymienianek modlić się będziemy w niedziele listopada w łączności z Mszami św. Wypełnione kartki wrzucamy do skarbony pod obrazem Matki Bożej lub przynosimy do zakrystii.
11. Z wielką radością pragnę ogłosić naszym Parafianom ,że w tym roku przypada 15 rocznica działalności scholi „Ichtys”. Uroczystości Jubileuszowe będą miały miejsce w sobotę 19 listopada. Msza dziękczynna na którą zapraszamy obecne i byłe scholanki o godz.15.00. Po Mszy spotkanie w salce parafialnej.
 

stat4u