Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Lidia Kamieniarczyk,Mirosława Gonda,Ewa Jóżwiak,Robert Jóżwiak,Jędrzej Jóżwiak,Kamila Kubik. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci.
3. Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do czwartku o godz.18.00,w piątek i w sobotę o 18.30,a w niedzielę o 09.00.Dzieci zapraszam we wtorek i czwartek wyjątkowo o godz.17.00.

4. Spotkania formacyjne dla członków Żywego Różanca w niedziele pażdziernika w łączności z Mszą o godz.15.00:23.10.-III i IV Róża Matek,30,10,I i II Róża Matek.Serdecznie zapraszam.
5. Zebraliśmy na Dzieło Nowego Tysiąclecia 373,50PLN. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękuję.
6. W ubiegłą niedzielę na składce remontowej zebraliśmy 2886.80PLN. Za ofiary złożone w kościele i wpłacone na konto parafialne Czcigodnym Parafianom z serca dziękuję.
7. Dzisiaj po Mszach św. Zbiórka ofiar na Papieskie Dzieła Misyjne.
8. Kartki do wymienianek wyłożone są pod chórem. Za zmarłych z wymienianek modlić się będziemy w niedziele listopada w łączności z Mszami św. Wypełnione kartki wrzucamy do skarbony pod chórem lub przynosimy do zakrystii.
 

stat4u