1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Magda Jokiel,Kamila Kubik,Ewa Andrys Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci.

3. Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do czwartku o godz.18.00,w piątek i w sobotę o 18.30,a w niedzielę o 09.00.Dzieci zapraszam we wtorek i czwartek o godz.17.30.
4. Spotkania formacyjne dla członków Żywego Różanca w niedziele pażdziernika w łączności z Mszą o godz.15.00:16.10.-V i VI Róża Matek,23.10.-III i IV Róża Matek,30,10,I i II Róża Matek.Serdecznie zapraszam.
5. Dzisiaj Dzień Papieski. Po Mszach zbiórka ofiar na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
6. Za tydzień światowa Niedziela Misyjna. Po Mszach św. Zbiórka ofiar na Papieskie Dzieła Misyjne.
7. Kartki do wymienianek wyłożone są pod chórem. Za zmarłych z wymienianek modlić się będziemy w niedziele listopada w łączności z Mszami św.
8. Zmarła nasza parafianka + Elżbieta Wolnik,pogrzeb we wtorek o godz.11.00. Modlitwa różańcowa codziennie o godz.18.00. Wieczny odpoczynek............