Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Joanna Frąckowiak,Natalia Wieczorek .Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci.
3. W ubiegłą niedzielę gościliśmy w naszej parafii Misjonarza Świętej Rodziny Ks.Krzysztofa Stachowiaka pracującego na codzień w Papui Nowej Gwinei. W imieniu Ks.Krzysztofa dziękuję za złożone ofiary,które wyniosły 1945,50PLN. Dobro zrodzone w naszych sercach będzie owocować na drugim końcu świata. Bóg zapłać.

4. Przeżyliśmy pierwszy po pandemii Festyn Parafialny. Osoby najbardziej zaangażowane w przygotowanie i przeprowadzenie festynu prosiły by nie wymieniać ich imion i nazwisk. Bardzo serdecznie dziękuję więc osobom,które dołożyły swoją cząstkę. Dziękuję za ofiarowane fanty na loterię,dziękuję za przygotowanie i sprzedawanie losów oraz pakowanie nagród.Dziękuję Kołu Gospodyń Wiejskich i Sołectwu za przygotowanie smacznej gastronomii,osobom obsługującym grill i smaczności lokalne,dziękuję za stoisko regionalne i sprzedaż napojów i słodyczy.Dziękuję Strażakom za zabezpieczenie terenu i przygotowane ćwiczeń,za stanowiska strzelania z łuku i wiatrówki. Dziękuję za gry i zabawy i atrakcje dla dzieci. Dziękuję za przygotowanie i posprzątanie namiotów i miejsc do siedzenia. Dziękuję za oprawę muzyczną i za kazdą życzliwość dla Parafii. Dochód z festynu wyniósł 16.125 PLN.i będzie przeznaczony na prace remontowe. Bóg zapłać za każde dobro Czcigodnym Parafianom. Kolejny festyn w ostatnią niedzielę sierpnia 2023 roku tj.27.08.
5. W czwartek świeto Narodzenia NMP. Swięcenie ziarna na zasiew w łączności z Mszą św.
6. Rozpoczynamy przygotowanie do bierzmowania:
-klasa 7 ma spotkanie we wtorek 06.09.Msza św.a po niej spotkanie
-klasa 8 ma spotkanie we wtorek 13.09.Msza św.a po niej spotkanie.
7. Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych w czwartek 15.09.po Mszy św. wieczornej
 

stat4u