Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Renata Rogozińska,Halina Pawłowska,Olga Kubaś,Arleta Każmierczak,Joanna Małecka .Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci.

3. Dzisiaj gościmy w naszej parafii Misjonarza Świętej Rodziny Ks.Krzysztofa Stachowiaka pracującego na codzień w Papui Nowej Gwinei.Po Mszach Ks. Krzysztof będzie zbierał ofiary na działalność misyjną.
4. Po Mszy św.o godz.14.00 rozpoczniemy Festyn Parafialny. Zapraszam do wspólnej zabawy i radości spotkania.
5. W czwartek rozpoczynamy nowy rok szkolny. Msza św. Na rozpoczęcie o godz.09.00. Okazja do spowiedzi od godz.08.15. Uczniowie klasy pierwszej przychodzą z tornistrami,które zostaną poświęcone.
6. W tym tygodniu pierwszy Piątek miesiąca:
-okazja do spowiedzi w czwartek od 08.15,
-objazd chorych w piątek od godz.08.00,
-adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz.18.00.
7. W pierwszą sobotę miesiąca Nabożeństwo Fatimskie w Solcu Nowym o godz.16.30. Czcicieli Matki Bożej serdecznie zapraszam.
8. W ubiegłą niedzielę na składce remontowej zebraliśmy 2444,40PLN. Za ofiary złożone w kościele i wpłacone na konto parafialne Czcigodnym Parafianom bardzo serdecznie dziękuję. 

stat4u