1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Barbara Drozdowska,Arleta Kaczmarek,Irena Wolnik,Julia Szczepaniak .Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci.

3. Bardzo dziękuję za przygotowanie delegacji i wieńców dożynkowych i wspólną dziekczynną modlitwę. Dziękuje za złożone ofiary.Niech Pan Bóg błogosławi wszystkim mieszkańcom.
4. W piątek uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej. Msza o godz.19.00. Nie obowiązuje post.W Solcu Nowym odpust parafialny.Suma o godz.11.00.
5. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii Misjonarza Świętej Rodziny Ks.Krzysztofa Stachowiaka pracującego na codzień w Papui Nowej Gwinei.Po Mszach Ks. Krzysztof będzie zbierał ofiary na działalność misyjną.
6. W najbliższą niedzielę pierwszy po przerwie Festyn Parafialny.Serdecznie zapraszam wszystkich Parafian do wspólnej radości.Do czwartku można przynosić fanty na Loterię. Osoby chcące pomóc w ich pakowaniu zapraszam w czwartek po wieczornej Mszy św. W loterii głównymi nagrodami będą rower, talon na zakupy wartości 1000 PLN oraz frytownica beztłuszczowa. Nasze świętowanie rozpoczniemy Mszą św.o godz.14.00,o godz.18.30 losowanie głownych nagród i zabawa taneczna. Pan Rafał zadba o wiele muzycznych wzruszeń.Panie z Koła Gospodyń Wiejskich i Rady Sołeckiej oraz pomagający im panowie zadbają by nikt nie był głodny,Strażacy zadbają byśmy czuli się bezpiecznie. Wiele atrakcji czeka na dzieci. Mam nadzieję na dobrze spędzony czas.