Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Beata Wojtkowiak,Renata Piskorska,Kornelia Nowak,Halina Rogozińska,Beata Bączyk,Irena Waszkowiak .Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci.
3. Jutro w naszej parafii Dożynki .Msza dziękczynna o godz.09.30. Delegacje wieńcowe zostaną uroczyście wprowadzone do kościoła. Po kazaniu złożymy wieńce na ołtarzu. Podczas  każdej Mszy święcenie ziół i kwiatów.

4. Po każdej Mszy zbiórka ofiar na Caritas .
5. Dzisiaj po Mszach św.zbiórka ofiar na KUL i WT UAM.
6. Spotkanie organizacyjne związane z festynem parafialnym w czwartek 18.08.2022r. po Mszy wieczornej,Wszystkich,którzy chca zaangażować się w organizację serdecznie zapraszam. Zachęcam do przynoszenia fantów i zapisywanie na pieczenie placków. Dziękuję za już ofiarowane fanty.
7. Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca. Składkę remontową polecam szczególnej ofiarności Czcigodnych Parafian.
8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Karolina Witkowska i Dominik Orwat.Zap.II.
 

stat4u