1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Gosia,Kasia i Iwona Schmidt,Mieczysława Wożna,Karolina Mikołajczyk,Julita Mikołajczyk,Żaneta i Jenyyifer Nowaczyk .Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci.

3. Dożynki Parafialne w święto Wniebowzięcia NMP .Msza dziękczynna o godz.09.30. Proszę o przygotowanie wieńcy.
4. W przyszłą niedzielę po Mszach św.zbiórka ofiar na KUL i WT UAM.
5. Spotkanie organizacyjne związane z festynem parafialnym w czwartek 18.08.2022r po Mszy wieczornej,Wszystkich,którzy chca zaangażować się w organizację serdecznie zapraszam.
6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Karolina Witkowska i Dominik Orwat.Zap.I