1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Edyta Dorożała, Monika Malicka,Danuta Szefler,Anna Witkowska,Alina Knobel. Bóg zapłać
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. Dziękuję za złożone ofiary na Daninę Diecezjalna.

4. Trwa miesiąc maj. Nabożeństwa ku czci Matki Bożej w łączności z Mszami wieczornymi,a w niedzielę po Mszy o godz.09.30,w poniedziałek i środę o godz.18.00.
5. W przyszłą niedzielę na Mszy o 12.30 dziewiętnaście dzieci po raz pierwszy przyjmie Komunię św. Otoczmy dzieci naszą modlitwą. Próby przed uroczystością w czwartek i piątek o godz.16.00. W piątek okazja do spowiedzi.
6. W przyszłą niedzielę gościć będziemy o.Mariusza Kasperskiego,misjonarza z Madagaskaru.Po Mszach będzie można złożyć ofiarę na działalność misyjną oo.Oblatów.Kandydatów do bierzmowania zapraszam na spotkanie z O.Mariuszem w niedzielę po Mszy o 15.00.
7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:Dominika Krawczyk i Piotr Krygier.Zap.II.