1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Małgorzata Hamrol,Krzysztof Hamrol,Barbara Jokś,Renata Pauch
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. Dziękuję za złożone ofiary na Daninę Diecezjalna.

4. Trwa miesiąc maj. Nabożeństwa ku czci Matki Bożej w łączności z Mszami wieczornymi,a w niedzielę po Mszy o godz.09.30,w poniedziałek i środę o godz.18.00.
5. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Czcigodnym Parafianom polecam ofiarności składkę remontową.
6. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych zapraszam na spotkanie we wtorek po Mszy św.
7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:.Agata Piskorska i Miłosz Karkut.Zap.II,Dominika Krawczyk i Piotr Krygier.Zap.I
1. OGŁOSZENIE SPECJALNE
Rada Sołecka,Koło Gospodyń Wiejskich,Ochotnicza Straż Pożarna i Szkoła Podstawowa organizują Majówkę Charytatywną dla Arlety,która miała amputowaną nogę z powodu choroby i zwracają się z prośbą do mieszkańców Wroniaw i okolic o fanty z których dochód będzie przeznaczony na zakup protezy. Fanty można przynosić na Salę wiejską w środę od godz.18.00. Za okazaną pomoc organizatorzy bardzo serdecznie dziękują. W gablocie jest wywieszony plakat zapraszający na Majówkę.