1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Małgorzata Konieczek,Małgorzata Kaminiarczyk,Martyna Kaczmarek,Teresa Mielcarek,Renata Mielcarek.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego nasz parafialny odpust. Korzystajmy z tego żródła łaski jakim jest Boże Miłosierdzie. Suma odpustowa o godz.15.00. Po Mszach zbiórka ofiar na Caritas.

4. W liturgii wspominamy:w poniedziałek św.Marka,we wtorek św.Wojciecha,a w piątek św.Katarzynę.
5. W poniedziałek wielkanocny zebraliśmy na KUL 332,50 PLN. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękuję.
6. Dziękuję za złożone ofiary na Daninę Diecezjalna.
7. W środę 27.03.2022 r. Kandydaci do bierzmowania z klasy VIII w ramach spotkania pojadą na koncert Qulturalne Bierzmowanie do Domu Kultury w Wolsztynie. Autobus sprzed kościoła odjeżdza o godz.18.15. Obecność obowiązkowa.
8. 3 maja na Jasnej Górze odbędzie się dziękczynienie naszej Archidiecezji za nawiedzenie Kopii Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej. Parafia Farna w Wolsztynie organizuje pielgrzymkę dekanalną. Jeśli będą chętne osoby proszę zgłosić się do zakrystii.
9. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się miesiąc maj. Nabożeństwa ku czci Matki Bożej w łączności z Mszami wieczornymi,a w niedzielę po Mszy o godz.09.30,w poniedziałek i środę o godz.18.00.
10. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Natalia Wasyliszyn i Szymon Hajnce. Zap.II,Oliwia Przybyła i Damian Łakomiak.Zap.I.