1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Patrycja Kliks,Izabela Kędzierska-Krzywonos,Lidia Wróblewska,Julia Wróblewska,Mirosława Nowak.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. W Wielkim Poście zapraszam na nabożeństwa:
-Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o godz.16.30,dla dorosłych po wieczornej Mszy św.,
-Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy o godz.09.30.
Dziękuję za złożone ofiary na Daninę Diecezjalna. Koperty można zabierać ze stolika pod chórem.

4. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 3014,11PLN. Za wszystkie ofiary złożone w kościele i wpłacone na konto Czcigodnym Parafianom bardzo serdecznie dziękuję.
5. Wszystkim,którzy uczestniczyli w rekolekcjach wielkopostnych bardzo serdecznie dziękuję. Dyrekcji,nauczycielom i uczniom SP Wroniawy za wszelką pomoc w przeprowadzeniu rekolekcji szkolnych wyrazy wdzięczności i szacunku.
6. Spowiedź przedświąteczna w czwartek,rano od 09.00-10.30, po południu od 16.30-18.00. Zachęcam do skorzystania.
7. Objazd chorych w piątek od godz.08.00.