1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Dorota,Maria Michnikowska,Danuta,Adela Walkowiak,Anna,Ada Walkowiak.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. W Wielkim Poście zapraszam na nabożeństwa:
-Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o godz.16.30,dla dorosłych po wieczornej Mszy św.,
-Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy o godz.09.30.

Dziękuję za złożone ofiary na Daninę Diecezjalna. Koperty można zabierać ze stolika pod chórem.
4. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na dzieło pomocy polskim misjonarzom Ad Gentes 224.50PLN.Za wszystkie ofiary serdecznie dziękuję.
5. Bardzo dziękuję wszystkim Parafianom,którzy uczestniczyli w Adoracji Najświętszego Sakramentu w ubiegłą niedzielę.
6. Od dzisiaj przeżywamy rekolekcje wielkopostne. Rekolekcje prowadzi o.Patryk Siarkiewicz,franciszkanin z Zieleńca. Nauki w łączności z Mszami św.a w poniedziałek,wtorek i środę o godz.19.00.
7. W piątek uroczystość Zwiastowania NMP. Z tej racji nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
8. Zmarły nasze parafianki : +Lidia Stephan z ul.Wolsztyńskiej i +Danuta Murek z ul.Polnej. Terminy pogrzebów będą ustalone póżniej. Różaniec w ich intencji w niedzielę o godz.18.00,a w następne dni o godz.18.30. Wieczny odpoczynek...............