Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Maria Czych,Justyna Walkowiak,Emilia Piotrowska,Dominika Piotrowska.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na Radio Emaus 152,50PLN.Za złożone ofiary serdecznie dziękuję.

4. W środę święto Ofiarowania Pańskiego w tradycji ludowej obchodzone jako święto Matki Bożej Gromnicznej. Będzie to także Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msza św. O godz.18.30. Podczas Mszy poświęcenie gromnic a po Mszy zbiórka ofiar na klasztory klauzurowe.
5. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Z tej racji:
-spowiedż w czwartek od godz.17.30,
-objazd chorych w piątek od godz.08.00.

stat4u