1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Halina Tomiak,Wioleta Łukaszewicz,Agata Olszewska,Joanna Wawrzyńska,Małgorzata Klupieć.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.

3. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2655,80 PLN.Serdecznie dziękuję Czcigodnym Parafianom za ofiary składane w kościele i wpłacane na konto parafialne. Bóg zapłać.
4. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan,który Tradycyjnie trwa od 18-25.01.Zachęcam do modlitwy w tej intencji.
5. Dzisiaj Niedziela Słowa Bożego.Zachęcam do codziennego czytania Pisma Świętego.
6. Po Mszach zbiórka ofiar na Radio Emaus.
7. We wtorek święto Nawrócenia Świętego Pawła.
8. Zmarła nasza parafianka +Helena Domagalska,pogrzeb we wtorek o godz.12.00.Różaniec w niedzielę i poniedziałek o godz.18.00.Wieczny odpoczynek...............