Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1.W tym tygodniu niestety nikomu nie dziękuję za posprzątanie kościoła.
2.Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3.W środę uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msza św.o godz.18:30. Tego dnia zakończymy Rok Świętego Józefa. Na zakończenie Mszy odmówimy Akt Zawierzenia Narodu Polskiego i Kościoła w Polsce Świętemu Józefowi. Tego dnia zapraszam również do wspólnej modlitwy w Godzinie Łaski od 12-13.

4.Zachęcam dzieci do udziału w Roratach,które będziemy odprawiać we wtorki i czwartki o godz.18:30.Przychodzimy z lampionami by uczestniczyć w procesji na rozpoczęcie Mszy roratniej. Proszę by dzieci przynosiły serduszka ,dzięki którym będziemy losować figurki Matki Bożej.
5.  Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom /duże ofiara 18 PLN i małe ofiara 8,50 PLN/oraz opłatki/ofiara dobrowolna/ można nabywać w zakrystii.
6. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na pomoc migrantom 232.50 PLN. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękuję.
7.Dzisiaj dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie,po Mszach zbiórka ofiar na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.Polecam ją ofiarności Parafian.
8. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy VIII jest przełożone na styczeń.
9. We wtorek 14.12.AD2021 po Mszy św. spotkanie Rady Ekonomicznej,a w czwartek 16.12.2021 spotkanie Rady Duszpasterskiej.
10. Kalendarze Archiwum Archidiecezjalnego do nabycia w zakrystii .Ofiara 3 PLN.
11. Spowiedż adwentowa z udziałem kapłanów z dekanatu w naszej parafii w środę 15.12.AD2021. Szczegółowe godziny podam w przyszłą niedzielę.
12. Zachęcam do udziału w akcji „Paczuszka dla maluszka”. Można ofiarować pieluchy i inne drobne kosmetyki. Dary prosimy przynosić do zakrystii. W gablocie plakaty informacyjne.
13. Zmarł nasz parafianin +Jan Antkowiak. Pogrzeb we wtorek o 11.00,różaniec w niedzielę i poniedziałek o godz.18.00 w kościele. Wieczny odpoczynek................

stat4u