Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Joanna Frąckowiak,Lidia Szlafka,Natalia Wieczorek .Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3.  Nabożeństwa różańcowe.Od poniedziałku do czwartku o godz.18.00 W piątek i sobotę o godz. 18.30,w niedzielę o godz. 09.00. Nabożeństwa dla dzieci we wtorek i czwartek o godz.17:30.

4. Dzisiaj gościmy kleryków z Obry.Będzie można nabyć kalendarze misyjne.
5. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy kolejny juz XXI Dzień Papieski pod hasłem” Nie lękajcie się”. Po Mszach zbiórka do puszek na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia. Zbiórkę polecam ofiarności Parafii.

stat4u