1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.. Halina Molicka,Joanna Małecka.Bóg zapłać
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. Czas komunii wielkanocnej został przedłużony z racji pandemii do 14.09. Postarajmy się spełnić nasz obowiązek.
4. W tym tygodniu I Piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi w czwartek od 17.30.

5. Objazd chorych w piątek od godz.08.00.
6. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 1719,80 PLN.Nasze zadłużenie wynosi 4999,90 PLN. Za złożone ofiary w kościele i na konto parafialne Czcigodnym Parafianom z serca dziękuję. Bóg zapłać.
7. Na tablicy ogłoszeń zaproszenie na imprezę plenerową połączoną ze zbiórką odpadów . Impreza odbędzie się w Powodowie.
8. Od piątku nabożeństwa różańcowe. W piątek i sobotę o godz. 18.30,w niedzielę o godz. 09.00. W przyszłym tygodniu także nabożeństwa dla dzieci we wtorek i czwartek.
9. W przyszłą niedziele gościć będziemy kleryków z Obry.Będzie można nabyć kalendarze misyjne.
10. Próba scholi w piątek o godz. 16.00,a zbiórka ministrantów w sobotę o godz.10.00. Zapraszam nowych kandydatów