Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1.Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Żaneta,Jennifer Nowaczyk,Małgorzata Hamrol,Julita,Lena Mikołajczyk,Renata Piskorska.Bóg zapłać
2.Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3.Czas komunii wielkanocnej został przedłużony z racji pandemii do 14.09. Postarajmy się spełnić nasz obowiązek.

4.We wtorek o godz.17.00 Msza św.na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Podczas Mszy poświęcenie tornistrów uczniom klasy pierwszej . Zapraszam nauczycieli,rodziców i dzieci.
5.Objazd chorych w piątek od godz.8.00.
6.Okazja do spowiedzi w czwartek od godz.17.30.
7.W związku z początkiem nowego roku szkolnego zachęcam do zaangażowania się w życie parafii. Chłopaków zapraszam do bycia ministrantem,pierwsza zbiórka w sobote o 10.00,dziewczyny do śpiewania w scholi Ichtis. Pierwsza próba w piątek o 16.00 w salce przy kościele.

stat4u