1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Katarzyna Szott-Przybyła,Teresa Szott,Sabina Matykowska,Jadwiga Wita,Bożena Rogozińska.Bóg zapłać
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. Czas komunii wielkanocnej został przedłużony z racji pandemii do 14.09. Postarajmy się spełnić nasz obowiązek.

4. Bardzo dziękuję za ofiary złożone przy okazji poświęcenia pojazdów.Wszystkim użytkownikom dróg życzę zawsze szczęśliwej i bezpiecznej podróży.
5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się : Edyta Jopek i Karol Musiał i Anna Buła i Hubert Ratajski zap.2.
6. Dzisiaj po Mszach św zbiórka ofiar na KUL i ASD.
7. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na pomoc ofiarom powodzi 617,50 PLN. Wszystkim ofiarodawcom z serca dzięku
8. W niedzielę 15.08.na Mszy św.o godz.09.30 przeżywać będziemy Dożynki Parafialne. Dziękujmy Panu Bogu za wszystkie otrzymane łaski i prośmy by nikomu nie zabrakło chleba powszedniego.Bedzie to także uroczystość Wniebowzięcia NMP. Po Mszy błogosławienie ziół i kwiatów. Po Mszach zbiórka ofiar na Caritas naszej Archidiecezji.
9. W przyszłą niedzielę składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.