INTENCJE MSZALNE 04-09.07.AD2023

WTOREK 04.07.
Godz. 18:30 Za Parafian
CZWARTEK 06.07.
Godz. 19:00 Msza zbiorowa:
1. +Maria-10 r.śm.-Marian Buła,Roman,Bronisława Lorenz.
2. +Czesław Krajewski-od kolegów z drużyny piłkarskiej „Ramol”.
3. +Bogdan Adam-od mieszkańców ul.Słonecznej.
4. +Natalia Matysik,Władysława,Władysław Skorupińscy++Matysików,Skorupińskich ,Ratajczaków i za dusze w czyścu cierpiące.
5. +Henryk Chorowski-16 r.śm.-Helena Chorowska
6. +Mieczysław,Edmund,Marianna,Lidia,Ks.Czesław Olszewscy,Józef,Pelagia,Rufin,Maksymilian Rozynek,Bernard Kudliński,Jadwiga Kudlińska,Wiesław Stankowski.
7. +Renata,Cecylia,Michał,Adam,Henryk,Bronisława,Bogdan,Janina Piosik,Marian Nowotnik,Emil Laufer++Piosików i Cholewów.
8. +Renata Piosik i za dusze w czyścu cierpiące.
9. +Helena,Teofil Jaskulscy,Irena Jaskulska-2 r.śm.-Tadeusz Borka,Zyta Dobrowolska++Borka i Jaskulscy.
10. +Magdalena,Mariola Kurpisz,Katarzyna Herkt,Karolina Twardogórska.
11. +Mirosław Matykowski-5 r.śm.-Helena,Czesław,Waldemar Kaczmarek,Jan,Urszula Matykowscy.
12. Z podz.za przeżyte 85 lat życia,z prośbą o Boże błog.,zdrowie,opiekę Matki Bożej i za zmarłych z rodziny.
PIĄTEK 08.07.
Godz. 19:00 +Stanisława Błaszyk-od koleżanek i kolegów ze spółdzielni
SOBOTA 09.07.
Godz. 15:00 Msza św.chrzcielna Adama
Godz. 19:00 +Teresa Mencel-9 r.śm.-Leon,Patryk Mencel,Czesław Adamski,Józefa,Władysław Czternaścik i za dusze w czyścu cierpiące
NIEDZIELA 10.07.
Godz. 9:30 Za dusze w czyścu cierpiące
Godz. 15:00 +Bernadeta,Tomasz,Tadeusz Waszkowiak,Wanda,Helena,Jan Mikołajczak++z rodziny

Wszelkie błędy bardzo proszę zgłaszać przed Mszą św. w zakrystii!

P r o b o s z c z