Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Danuta Winiarz,Dorota Walkowiak,Wioletta Kotlarska,Beata Buła. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci.
3. Roraty w tym tygodniu we wtorek o godz.18.30 i w piątek o godz.19.00. Serdecznie zapraszam.

4. W zakrystii można nabywać opłatki i świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom /małe-ofiara 10 PLN,duże-ofiara 20PLN/
5. W czwartek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św.o godz.09.30 i 19.00. Zachęcam do uczczenia Matki Bożej. Od 12-13 Godzina łaski dla świata. Zachęcam do przyjścia do kościoła lub do modlitwy w domu. W kościele przy wystawionym Najświętszym Sakramencie odmówimy modlitwę różańcową.
6. Spowiedż adwentowa z udziałem kapłanów z dekanatu we wtorek 13.12. Szczegóły w przyszłą niedzielę.
7. Dzisiaj po Mszach św.zbiórka ofiar na pomoc Kościołowi na Wschodzie. 

stat4u