Od soboty 28 czerwca do 07 lipca w Wieleniu Zaobrzańskim będzie trwał Wielki Odpust ku czci Maryi Ucieczki Grzeszników.
28 czerwca sobota – rozpoczęcie o godz. 19.00
29 czerwca niedziela – dzień modlitw rolników, rzemieślników i ich rodzin
30 czerwca poniedziałek  – modlitwy rodziców i dzieci, błogosławieństwo dla niemowląt i dzieci szkolnych
1 lipca wtorek – dzień modlitw za kierowców i podróżujących, w godz. 22-24 -czuwanie z Maryją zakończone Pasterką Maryjną
2 lipca środa – uroczystość Matki Bożej Wieleńskiej, dziękczynienie za kanonizację Jana Pawła II, godz. 11.15 – Suma – bp. Jan Zając z Krakowa.
3 lipca czwartek – modlitwy w intencji kapłanów i osób konsekrowanych oraz o powołania do służby Bożej, godz. 11.15 Suma – bp. Stefan Regmunt z Zielonej Góry. Wieczorne modlitwy z udziałem jednostek straży pożarnej.
4 lipca piątek – modlitwy  w intencji emerytów, rencistów oraz chorych i niepełnosprawnych połączone z sakramentem namaszczenia, godz. 11.15 – Suma – bp. Józef Zawitkowski z Łowicza.
5 lipca sobota – modlitwa w intencji małżonków i ich rodzin, godz. 11.15 – Suma – bp. Grzegorz Balcerek
6 lipca niedziela – modlitwa w intencji czcicieli Matki Bożej Wieleńskiej, dziękczynienie za dar życia bł. Edmunda Bojanowskiego, godz. 12.00 – montaż słowno-muzyczny o życiu bł. Edmunda, godz. 13.oo – Suma – abp. Stanisław Gądecki (transmisja w TV Polonia)
7 lipca poniedziałek – modlitwy za zmarłych, godz. 19.00 - Msza św. na cmentarzu parafialnym w Kaszczorze
W trakcie trwania odpustu codziennie:
Godzinki do NMP – 6.30;
Msze św. – 7.30, 8.30, 10.00, 11.15 (procesja i Suma), 12.30, 19.30;