Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Magda Skorupińska,Danuta Bednarczyk,Maciej Murek,Grażyna Rozynek.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci, zachęcam do nabycia.
3. Nabożeństwa różańcowe:
-dla dorosłych-w poniedziałek i wtorek o godz.18.00,
-dla dzieci we wtorek o godz.17.30.
Zachęcam do udziału

4. W ubiegłą niedzielę na Papieskie Dzieła Misyjne zebraliśmy 312,50 PLN.Za wszystkie ofiary serdecznie dziękuję.
5. W środę Uroczystość Wszystkich Świętych .Msze św.:w kościele o 09.30,na cmentarzu w Kębłowie o 13.00,zachęcam do duchowego przygotowania się do czasu pomocy naszym zmarłym. Okazja do spowiedzi we wtorek podczas nabożeństwa różańcowego. Zachęcam do ofiarowania wymienianek. Kartki wyłożone są na stoliku. Wymienianki będą odmawiane w łączności z Mszami św.we wszystkie soboty i niedziele listopada.
6. W Dzień Zaduszny Msze św. O godz.09.00 i 19.00. Młodzież w czasie Mszy o 19.00 zaprezentuje Zaduszki,będziemy modlić się za zmarłych w mijającym roku.
7. Bardzo dziękuję Matkom Żywego Różańca za ofiarę na zakup zniczy na Zaduszki.
8. Od 1-8 listopada można zyskiwać odpusty za tych,którzy w czyśćcu oczekują zbawienia.By go uzyskać trzeba nawiedzić cmentarz i pomodlić się w intencjach wyznaczonych przez Ojca św. W tych dniach powinno się przyjąć Komunię św. Zachęcam do tej pomocy zmarłym.
9. W październikowe niedziele spotkania formacyjne dla Żywego Różańca po Mszy o 15.00:
-29.10-Róże Męskie.
Pielgrzymka Żywego Różańca do Sanktuarium św. Urszuli w Pniewach odbędzie się 25.11.2023 r. Koszt 40 PLN/obiad i przejazd/.Zachęcam do udziału.Zapisy w zakrystii.
10. W tym tygodniu I Piątek miesiąca:
-okazja do spowiedzi w piątek od 18.30
-objazd chorych w piątek od godz.08.00

stat4u