Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Stefania Urbańska, Małgorzata Rychła, Waldemar Hanyż, a także osobom,chcącym zachować anonimowość za wysprzątanie terenu parkingów przy kościele.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.
3. Dzisiaj po Mszach zbiórka ofiar na KUL i szkoły katolickie.

4. W niedzielę rozpoczynamy miesiąc październik.Nabożeństwo różańcowe o godz.09.00.
5. W piątek w liturgii święto św.Archaniołów Michała,Gabriela,Rafała. Wypraszajmy ich opiekę w naszej codzienności.
6. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2477,51PLN. Za wszystkie ofiary Czcigodnym Parafianom serdecznie dziękuję. Bóg zapłać.
7. Katechezy przedmałżenskie w kościele farnym w Wolsztynie od 9-13.10.AD2023.Spotkania od godz.19.00

stat4u