Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Renata Utrata,Alina Kaczmarek,Marzena Nitschke,Anna Buła. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci.
3. We wtorek Msza św.rano o godz.09.00.

4. W czwartek święto Ofiarowania Pańskiego w naszej tradycji zwane Matki Bożej Gromnicznej.Msze św.o godz.09.00 i 19.00.Na kazdej Mszy święcenie gromnic.Okazja do spowiedzi z racji I Piątku przed Mszami św.w czwartek i piątek. Jest to Światowy Dzień Życia Konsekrowanego.Dziękujemy Bogu za powołania do życia zakonnego i prosimy o nowe. Po Mszach zbiórka ofiar na klasztory klauzurowe.
5. I Piątek miesiąca:
-objazd chorych w piątek od godz.08.00
-Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz.18.30
6. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na Radio Emaus 314.50 PLN.Za wszystkie ofiary serdecznie dziękuję.
7. Zakończyliśmy odwiedziny kolędowe.Z wielką radością po czteroletniej przerwie mogłem poświęcić domy Czcigodnych Parafian i wspólnie modlić się o Boże błogosławieństwo w nowym roku.Bardzo dziękuję za serdeczną atmosferę,ogromną życzliwość i cierpliwość w oczekiwaniu na wizytę. Szczególne podziękowania dla przygotowujących smaczne posiłki. Dziękuję za złożone ofiary będące wyrazem troski o wspólnotę parafialną. Za okazane dobro niech Pan Bóg błogosławi.
 

stat4u