Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci.
2. Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do czwartku o godz.18.00,w piątek i w sobotę o 18.30,a w niedzielę o 09.00.Dzieci zapraszam we wtorek i czwartek o godz.17.30.
3. Spotkania formacyjne dla członków Żywego Różanca w niedziele pażdziernika w łączności z Mszą o godz.15.00:02.10.-VII i VIII Róża Matek,09.10.-Róże Męskie,16.10.-V i VI Róża Matek,23.10.-III i IV Róża Matek,30,10,I i II Róża Matek.Serdecznie zapraszam.

4. W tym tygodniu I Piątek Miesiaca:
- objazd chorych w piątek od godz.08.00
-adoracja Najświętszego Sakramentu w piatek po mszy św.
-spowiedż w czwartek po nabożeństwie dla dzieci
5. Kandydaci do bierzmowania z klasy VII uczestniczą w nabożeństwie we wtorek o godz.18.00 i Mszy św.potem krótkie spotkanie.
6. Już drugi tydzień nie jest sprzątany kościół . Bardzo proszę o przejęcie dyżuru.
 

stat4u