1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Halina Urbańska,Małgorzata Żak,Waldemar Żak .Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci.

3. Dzisiaj święcenie pojazdów . Po każdej Mszy w sobotę i niedzielę modlitwy w intencji kierowców i błogosławieństwo pojazdów na parkingu.
4. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2854,30 PLN.Za wszystkie ofiary złożone w kościele i wpłacone na konto parafialne Czcigodnym Parafianom bardzo serdecznie dziękuję.
5. We wtorek w liturgii wspomnienie św. Joachima i Anny-rodziców NMP.W naszych modlitwach pamiętajmy o naszych rodzicach.