Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Katarzyna Ziomek,Wioleta Matysik,Henryka Walkowiak,Iwona Eichler.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca.Składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.

4. W przyszłą niedzielę Festyn Parafialny w Solcu Nowym na który bardzo serdecznie w imieniu organizatorów zapraszam. Rozpoczniemy od Mszy św.o godz.12.00.Potem wspólna zabawa z wieloma atrakcjami dla dzieci i dorosłych zakończona potańcówką.Loteria fantowa z główną nagrodą - rowerem. Kazdy gość mile widziany.
5. Bardzo dziękuję wszystkim pielgrzymom do Wielenia za chęć pielgrzymowania. Niech Matka Boża Ucieczka Grzeszników wyprasza potrzebne łaski.
6.Święcenie pojazdów w niedzielę 24.07.2022r. Szczegóły w przyszłą niedzielę.

stat4u