1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp. Magdalena Ratajska, Mariola Kurpisz, Katarzyna Herkt, Karolina Twardogórska. Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. W środę rozpoczyna się Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcam do duchowego pielgrzymowania.
4. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.18.00 z racji pierwszego czwartku. Zachęcam do uczestnictwa.
5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Monika Janowska i Kamil Ptak.Zap.II.
6. Festyn Parafialny jest zaplanowany na niedzielę 28.08.2022r. Osoby,które chciałaby włączyc się w przygotowanie proszę by zgłosiły sie w zakrystii.Prosimy o zorganizowanie fantów i upieczenie placków. Zgodnie z tradycją proszę o zapisywanie w zakrystii.