1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Daria Reimann,Joanna Rozynek,Katarzyna Wajs,Danuta Wróbel,Łukasz Wróbel.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. Przeżyliśmy uroczystość Bożego Ciała i wizytację biskupa Szymona.Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom,które włączyły się w ich przygotowanie i przeżycie.Właścicielom posesji za ich udostępnienie,mieszkańcom ul.Spokojnej i Słonecznej oraz rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za przygotowanie ołtarzy.Dzieciom sypiącym kwiaty,ministrantom za oprawę liturgiczną,Dzieciom i dorosłym za niesienie sztandarów,feretronów,figur i baldachimu.Strażakom za zabezpieczenie trasy.Osobom sprzątającym teren wokół kościoła.Dziękuję za udekorowanie domów.Wszystkim Parafianom za udział w Mszach i spotkaniach wizytacyjnych.Paniom Małgorzacie,Katarzynie,Marzenie,panom Antoniemu,Tadeuszowi,Stanisławowi,Rafałowi.Młodzieży i rodzicom za przygotowanie i przeżycie uroczystości Bierzmowania.Wszystkim,którzy w jakikolwiek sposób dołożyli swoją cegiełkę niech Pan Bóg błogosławi.

4. Trwa oktawa Bożego Ciała. Msze z procesją codziennie o godz.19.00.
5. W środę o godz.19.00 Msza na zakończenie roku szkolnego.Zapraszam nauczycieli,rodziców i uczniów SP Wroniawy.
6. W czwartek uroczystość Narodzenia św.Jana Chrzciciela,a w piątek Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z tej racji nie obowiązuje post.
7. Festyn Parafialny jest zaplanowany na niedzielę 28.08.2022r.Osoby,które chciałaby włączyc się w przygotowanie proszę by zgłosiły sie w zakrystii.Prosimy o zorganizowanie fantów i upieczenie placków. Zgodnie z tradycją proszę o zapisywanie w zakrystii.
8. Zmarł nasz parafianin +Stanisław Adamczak,pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz.10.00.Różaniec codziennie o godz.18.30. Wieczny odpoczynek............