1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pienieżne:Olga Eichler,Marta Eichler,Teresa Stephan,Irena Waszkowiak,Ewa Hetman. Bóg zapłać
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. Trwa miesiąc maj. Nabożeństwa ku czci Matki Bożej w łączności z Mszami św.

4. W ubiegłą niedzielę przeżyliśmy uroczystość I Komunii św. I Biały Tydzień. Bardzo dziękuję dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie i przeżycie tych pięknych dni. Dziękuję za Dar Ołtarza,którym jest zestaw świec ołtarzowych.Dziękuję p.Marzenie,Rafałowi i Katarzynie,
5. W ubiegłą niedzielę gościliśmy o.Mariusza Kasperskiego,misjonarza z Madagaskaru.W imieniu o.Mariusza dziękuję za złożone ofiary na rzecz misji.Zebraliśmy 2687,20 PLN.
6. W tym tygodniu I Piątek miesiąca:
-spowiedż w czwartek od 17.30,
-objazd chorych w piątek od godz.8.00,
-Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 18.00.
7. Nabożeństwo Fatimskie w sobotę o 16.30 w Solcu Nowym. Zapraszam Czcicieli Matki Bożej.
8. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Św. I koniec Okresu Wielkanocnego,w naszej parafii gościć kleryka z ASD.Po Mszach św. Zbiórka ofiar na rzecz Seminarium.