1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i wyczyszczenie parkingu rodzicom dzieci z klasy drugiej. Bóg zapłać
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. Trwa miesiąc maj. Nabożeństwa ku czci Matki Bożej w łączności z Mszami wieczornymi,a w niedzielę po Mszy o godz.09.30,w poniedziałek i środę o godz.18.00.

4. W dzisiejszą niedzielę  dziewiętnaście dzieci po raz pierwszy przyjmie Komunię św. Otoczmy dzieci naszą modlitwą.W Białym Tygodniu Msze od poniedziałku do środy o 18.30. W czwartek Msza przy grocie w Borkach o 18.30,w piątek o 19.00 a w sobotę pielgrzymka do Obry.
5. Dzisiaj gościmy o.Mariusza Kasperskiego,misjonarza z Madagaskaru.Po Mszach będzie można złożyć ofiarę na działalność misyjną oo.Oblatów.Kandydatów do bierzmowania zapraszam na spotkanie z O.Mariuszem w niedzielę po Mszy o 15.00.
6. We wtorek przypada 25 rocznica święceń kapłańskich Ks.Tomasza,naszego byłego Proboszcza.Otoczmy Ks.Jubilata naszymi modlitwami.
7. W poniedziałek,wtorek i środę procesje błagalne o dobre urodzaje na początku Mszy św. Zachęcam do udziału szczególnie pracujących na roli.
8. W czwartek Dzień Matki.Wszystkim Mamom życzę radości i szcęścia na każdy dzień życia.Wszystkich,którzy chcą modlić się przy grocie w Borkach zapraszam na Mszę o godz.18.30.
9. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
10. W ubiegłą niedzielę zebrfaliśmy na składce remontowej 2433,65PLN. Czcigodnym Parafianom za ofiary złożone w kościele i wpłacone na konto parafialne bardzo serdecznie dziękuję.
11. W sobotę dwóch naszych ministrantów Antoni i Piotr zostało ustanowionych lektorami. Gratulacje złożymy podczas Mszy św,w przyszłą niedzielę o godz.15.00.