1. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
2. Dzisiaj Niedziela Narodowego Czytania Pisma Świętego pod hasłem „Pokój temu domowi”. Zachęcam do lektury w naszych domach.
3. Bardzo dziękuję wszystkim,którzy zaangażowali się w przygotowanie i przeżycie Odpustu ku czci Miłosierdzia Bożego. Osobom sprzatającym świątynię i teren wokół kościoła,osobom niosącym feretrony i baldachim,scholi,ministrantom,lektorom,paniom przygotowującym posiłek dla kapłanów i wszystkim osobom uczestniczącym w liturgii. Bóg zapłać

4. Dziękuję za złożone ofiary na Daninę Diecezjalna.
5. Rozpoczyna się miesiąc maj. Nabożeństwa ku czci Matki Bożej w łączności z Mszami wieczornymi,a w niedzielę po Mszy o godz.09.30,w poniedziałek i środę o godz.18.00.
6. We wtorek uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św.o godz.09.30 i 15.00. Apel Jasnogórski przed probostwem w Solcu Nowym o godz.21.00. Serdecznie zapraszam Czcicieli Matki Bożej.
7. W tym tygodniu I Piątek miesiąca: Spowiedż w czwartek od 17.45,objazd chorych w piątek od godz.08.00
8. Wracamy po pandemii:a/ do nabożeństw pierwszej soboty miesiąca. Zapraszam do Solca Nowego. Początek o godz.16.30,b/do Adoracji Najświętszego Sakramentu w czwartek pół godziny po Mszy św.
9. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2736,82PLN. Czcigodnym Parafianom za złożone w kościele i wpłacone na konto ofiary serdecznie dziękuję.
10. Uroczystości I Komunii św. W Solcu Nowym w przyszłą niedzielę 08.05 o godz.12.30,we Wroniawach 22.05. o godz.12.30.
11. Przed nami wizytacja kanoniczna. Dokona jej Ks.Bp.Szymon Stułkowski 17.06.a więc dzień po Bożym Ciele. Tego dnia młodzież z klasy ósmej przystąpi do sakramentu bierzmowania. Szcegóły w póżniejszym czasie.
12. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:Oliwia Przybyła i Damian Łakomiak.Zap.II.Agata Piskorska i Miłosz Karkut.Zap.I
13. OGŁOSZENIE SPECJALNE
Rada Sołecka,Koło Gospodyń Wiejskich,Ochotnicza Straż Pożarna i Szkoła Podstawowa organizują Majówkę Charytatywną dla Arlety,która miała amputowaną nogę z powodu choroby i zwracają się z prośbą do mieszkańców Wroniaw i okolic o fanty z których dochód będzie przeznaczony na zakup protezy. Fanty można przynosić na Salę wiejską w środę od godz.18.00. Za okazaną pomoc organizatorzy bardzo serdecznie dziękują. W gablocie jest wywieszony plakat zapraszający na Majówkę.