1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Ewa Śmidoda,Urszula Kruszona,Wioleta Łukowska,Genowefa Pochanke.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. Dzisiaj dzień pomocy modlitewnej i materialnej dla KUL.Po mszach zbiórka ofiar na rzecz tej uczelni.
4. Dziękuję za złożone ofiary na Daninę Diecezjalna.

5. Przeżyliśmy najpiękniejszy okres roku liturgicznego.Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim,którzy przygotowali i pomogli nam go przeżyć.Ministrantom,scholi i osobom czytającym za ubogacenie liturgii,pp.Lidii Kaminiarczyk i Katarzynie Mencel za wykonanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego,asyscie procesyjnej,osobom sprzątającym teren wokół kościoła.
6. Trwamy w Oktawie Zmartwychwstania Pańskiego,z tej racji nie obowiązuje piątkowy post.
7. W niedzielę o godz.15.00 Suma Odpustowa,którą odprawi o.Sebastian z Obry.Zapraszam do wspólnej modlitwy wsystkich Parafian.Nowenna przed uroczystościa codziennie w łączności z Mszą św.a w środę o godz.15.00. Proszę o przygotowanie procesji.
8. W przyszłą niedzielę składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.
9. Schola i ministranci wyjeżdzają jutro do Legnicy,Jeleniej Góry i Szklarskiej Poręby.
10. Pierwsza spowiedż dzieci pierwszokomunijnych w sobotę o godz.10.00
11. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Natalia Wasyliszyn i Szymon Hajnce. Zap.I.