1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Jolanta Sapa,Joanna Każmierczak,Anna Jankowiak,Maria Piskorska.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. Dziękuję za złożone ofiary na Daninę Diecezjalna.

4. Program Triduum.
5. W związku z tym ,że trzecia niedziela miesiąca przypada w święta składka remontowa będzie w czwartą niedzielę 24.04.AD2022.
6. Okazja do spowiedzi w poniedziałek w parafii św.Józefa i we wtorek w parafii farnej w Wolsztynie.
7. Zmarł nasz Parafianin +Roman Ratajski,pogrzeb w poniedziałek o godz.12.00,różaniec w niedzielę o godz.18.30. Wieczny odpoczynek..........