1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Maria Matykowska,Grażyna Wożna,Barbara Barczewska,Szymon Rozynek.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. W Wielkim Poście zapraszam na nabożeństwa:
-Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o godz.16.30,dla dorosłych po wieczornej Mszy św.,
-Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy o godz.09.30.
Dziękuję za złożone ofiary na Daninę Diecezjalna. Koperty można zabierać ze stolika pod chórem.

4. Za tydzień Niedziela Palmowa rozpoczynająca Wielki Tydzień.Msze św. Będą poprzedzone procesją i poświęceniem palm. Gromadzimy się przed kościołem.
5. W czwartek odbyło się ostatnie spotkanie synodalne. Bardzo dziękuję osobom uczestniczącym w spotkaniach,dziękuję p.Magdalenie za trud sprawowania roli koordynatora. Jeśli są osoby,które chciałyby włączyć się w prace synodu poprzez wypełnienie ankiety proszę o osobisty kontakt z Proboszczem.
6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy 7 w czwartek. Przychodzimy na Mszę św, i po niej spotkanie w salce.