1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Aneta Borka,Maciej Dulat,Agata Skorupińska,Agnieszka Weiss .Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. W Wielkim Poście zapraszam na nabożeństwa:
-Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o godz.16.30,dla dorosłych po wieczornej Mszy św.,
-Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy o godz.09.30.

W okresie Wielkiego Postu składamy Daninę Diecezjalna. Koperty można zabierać ze stolika pod chórem.
4. Spotkanie Zespołu Synodalnego w czwartek po mszy wieczornej . Zachęcam do udziału.Jeśli ktoś chciałby wspomóc dzieło synodalne swoją modlitwą proszę zabrać do domu obrazki z modlitwą,które są wyłożone na stoliku pod chórem.
5. Dzisiaj przeżywamy Dzień Modlitw,Postu i Solidarności z Misjonarzami. Po Mszach zbiórka ofiar na dzieło pomocy polskim misjonarzom Ad Gentes.
6. Bardzo dziękuję wszystkim Parafianom,którzy uczestniczyli w Adoracji Najświętszego Sakramentu w ubiegłą niedzielę.
7. Od soboty będziemy przeżywać rekolekcje wielkopostne. Rekolekcje poprowadzi o.Patryk Siarkiewicz,franciszkanin z Zieleńca. Nauki w łączności z Mszami św.a w poniedziałek,wtorek i środę o godz.19.00.
8. Codziennie od godziny 20.00 w kaplicy sióstr w Wolsztynie odbywa się modlitwa o pokój.Zachęcam do udziału.
9. Kandydaci do bierzmowania przychodzą na Mszę św.i Drogę Krzyżową. Po nabożeństwie spotkanie z uczniami klasy 8A.
10. W przyszłą niedzielę liturgię Mszy św.o godz.09.30 przygotują dzieci z klasy trzeciej.
11. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca i składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.
12. W przyszłą niedzielę po Mszy św.o godz.15.00 spotkanie formacyjne dla członków IV,V i VI Róży Matek.
13. Rodzice dzieci pierwszokomunijnych mogą odbierać alby w poniedziałek od godziny 17 w salce we Wroniawach
14. W sobotę uroczystość Św.Józefa Oblubieńca NMP.