1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Maria Bżdziak,Aniela Piskorska,Maria Ceglarek,Andrzej Pawłowski .Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2999,50 PLN. Za wszystkie ofiary złożone w kościele i wpłacone na konto Czcigodnym Parafianom bardzo serdecznie dziękuję.

4. W nadchodzącym tygodniu rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. W Środę Popielcową Msze św. O godz.09.00 i 19.00.Podczas każdej Mszy obrzęd sypania popiołem.Tego dnia obowiązuje post ścisły.
5. W Wielkim Poście zapraszam na nabożeństwa:
-Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o godz.16.30,dla dorosłych po wieczornej Mszy św.,
-Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy o godz.09.30.
6. W tym tygodniu I Piątek miesiąca. W związku z tym:
- spowiedź w czwartek od godz.17.30,
-objazd chorych w piątek od godz.08.00.
7, W okresie Wielkiego Postu składamy Daninę Diecezjalna. Koperty można zabierać ze stolika pod chórem.
8. Rozpoczynamy pracę Zespołu Synodalnego. Zespół obejmie obie parafie. Jeśli ktoś chciałby uczestniczyć w spotkaniach bardzo serdecznie zapraszam. Pierwsze spotkanie w czwartek po Mszy św.
9. Ks.Abp Metropolita zachęca do modlitwy o pokój a także o konkretną pomoc.W niedzielę i środę po Mszach zbiórka ofiar na pomoc,można też ofiarować rzeczy materialne.
10. W przyszłą niedzielę Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.09-15. Plan Adoracji:
09.00-09.30 - ul.Dworcowa
10,30-11.30-ul.Wolsztyńska
11.30-12.30-ul.Szkolna,Słoneczna,Spokojna i Żródlana
12.30-13.30-ul.Polna
13.30-14.30-ul.Nowa
14.30-15.00-ul.Górna
Zachęcam,by każdy znalazł czas na spotkanie z Panem Jezusem.