1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Arleta Antkowiak,Teresa Piskorska,Halina Rozynek,Bernadeta Kaczmarek.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.

3. Dzisiaj po Mszach św.zbieramy ofiary na klasztory klauzurowe.
4. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie dekoracji świątecznych Wiktoria Kazmierczak,Joanna Łukowska,Ireneusz Twardogórski,Filip Twardogórski,Maciej Małecki,Stanisław Urbański,Adam Dulat,Antoni Nowicki.
5. Zbiórka elektrośmieci.Informacje na plakacie.
6. W piątek Światowy Dzień Chorego.Módlmy się przez pośrednictwo Matki Bożej z Lourdes w intencji chorych,a także za wszystkich opiekujących się chorymi.