Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Marzena Mleczak,Bożena Teichert,Małgorzata Pappelbaum,Jadwiga Majewska.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. Kalendarze Archiwum Archidiecezjalnego do nabycia w zakrystii .Ofiara 3 PLN.

4. Zakończyliśmy spotkania kolędowe. Bardzo serdecznie dziękuję Czcigodnym Parafianom za liczny udział we wspólnej modlitwie i podtrzymywanie pięknej Tradycji święcenia naszych domów. Dziękuję p.Marzenie i p.Rafałowi za piękne kolędowe koncerty,pp.Antoniemu i Stanisławowi za przygotowanie świątyni. Dziękuję za ofiary kolędowe,które będą przeznaczone na nowe oświetlenie naszego kościoła. Niech Pan Bóg błogosławi nam w Nowym Roku. Osoby,które z różnych powodów nie mogły uczestniczyć w spotkaniach a chciałyby poświęcić swoje domy mogą zabrać ze stolika pod chórem wodę święconą i kalendarze.
5. Przed nami Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan,który Tradycyjnie trwa od 18-25.01.
6. Przyszła niedziela to Niedziela Słowa Bożego.
7. Po Mszach zbiórka ofiar na Radio Emaus.

stat4u