Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Bernadeta Andrys,Sylwia Laufer,Wiesława Konieczna,Andrzej Bączyk.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. Kalendarze Archiwum Archidiecezjalnego do nabycia w zakrystii .Ofiara 3 PLN.

4. W tym roku w związku z zaleceniem Ks.Arcybiskupa nie będzie tradycyjnej kolędy.Tak jak w roku ubiegłym zapraszam na Msze kolędowe o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców poszczególnych rejonów do kościoła. Plan Mszy jest wywieszony w gablocie. Jeśli komuś nie pasuje wyznaczony termin może przyjść w dogodnym dla siebie. Po Mszy wrócimy do naszych domów by dokonać obrzędu poświęcenia domu. W tym tygodniu zapraszam mieszkańców ul.Górnej i Żródlanej we wtorek o godz.17.30 oraz mieszkańców ul.Nowej i Słonecznej w czwartek o godz.17.30.
5. Dzisiaj niedziela Chrztu Pańskiego,kończąca okres Narodzenia Pańskiego.W naszej Archidiecezji kończymy Peregrynację Ikony Jasnogórskiej. Msza pożegnania o godz.12.00 w Katedrze. Transmisja w TVP Poznań. Dziękujmy za nawiedzenie naszej Parafii. Składka przeznaczona na budowę kościoła p.w.Błogosławionego Stefana Wyszyńskiego w Skórzewie, który jest wotum naszej Archidiecezji za otrzymane łaski w trakcie peregrynacji.
6. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.
7. Liturgię Mszy św. o godz.09.30 przygotują uczniowie klasy III.Podczas Mszy poświęcenie książeczek.

stat4u