Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Hanna Piosik,Małgorzata Kaczmarek,Wioletta Kotlarska,Beata Buła.Bóg zapłać.
2. Serdeczne podziękowania dla wszystkich osób,które zadbały i zaangażowały się w przygotowanie świąt. Rodzinom,które ofiarowały piękne choinki,młodzieży za odnowienie i pomalowanie szopki,panom za zainstalowanie oświetlenia,ministrantom i dziewczynom ze scholi za przygotowanie liturgii świątecznej,pani Marzenie i panu Rafałowi za oprawę muzyczną,pani Annie i panu Antoniemu za dbałość o kościelną i liturgiczną bieliznę oraz nadzór nad całością liturgii.

3. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
4. Dzisiaj dzień pomocy modlitewnej i materialnej dla KUL.Po Mszach zbiórka ofiar.
5. Kalendarze Archiwum Archidiecezjalnego do nabycia w zakrystii .Ofiara 3 PLN.
6. W tym roku w związku z zaleceniem Ks.Arcybiskupa nie będzie tradycyjnej kolędy.Tak jak w roku ubiegłym zapraszam na Msze kolędowe o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców poszczególnych rejonów do kościoła. Plan Mszy jest wywieszony w gablocie. Jeśli komuś nie pasuje wyznaczony termin może przyjść w dogodnym dla siebie. Po Mszy wrócimy do naszych domów by dokonać obrzędu poświęcenia domu. W tym tygodniu zapraszam we wtorek mieszkańców ul.Wolsztyńskiej a w czwartek mieszkańców ul.Dworcowej.
7. W piątek kończymy rok kalendarzowy. Nabożeństwo dziękczynno - błagalne o godz.18.00.Tego dnia jest udzielona dyspensa od pokarmów mięsnych.
8. W sobotę uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi oraz Światowy Dzień Modlitw o Pokój.Msze św.o godz.09.30 i 18.00.
9. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 3168 PLN. Za ofiary składane w kościele i wpłacane na konto parafialne Czcigodnym Parafianom bardzo serdecznie dziękuję.W przyszłym roku przystąpimy do wymiany oświetlenia w kościele.Nasze inwestycje możliwe są tylko dzięki ofiarności Parafian,za którą jestem nieustannie wdzięczny.

stat4u