Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Lucyna Barska,Marlena Cwojdzińska,Dorota Walkowiak,Marta Ptak,Danuta Winiarz.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. Roraty we wtorek i czwartek o godz.18:30

4. Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom i opłatki można nabywać w zakrystii.
5. Kalendarze Archiwum Archidiecezjalnego do nabycia w zakrystii .Ofiara 3 PLN.
6. Okazja do spowiedzi w poniedziałek w Kębłowie,we wtorek w parafii farnej w Wolsztynie i w środę w parafii św.Józefa w Wolsztynie.Dziękuję wszystkim,którzy skorzystali ze spowiedzi w środę.
7. Dzisiaj w katedrze uroczystość święceń biskupich Ks.Jana Glapiaka. Transmisja w Tvp 3 Poznań oraz w Tv Trwam.Początek transmisji o godz.15.20. Zachęcam do modlitwy w intencji nowego biskupa.
8. W piątek Wigilia Bożego Narodzenia. Msze św.o godz.21.00 i 22.30.W Boże Narodzenie Msza o godz.09.30.W niedziele święto Świętej Rodziny. Msze św.o 09.30 i 15.00.Po Mszach zbiórka ofiar na KUL i ASD.
9. W tym roku w związku z zaleceniem Ks.Arcybiskupa nie będzie tradycyjnej kolędy.Tak jak w roku ubiegłym zapraszam na Msze kolędowe o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców poszczególnych rejonów do kościoła. Plan Mszy jest wywieszony w gablocie. Jeśli komuś nie pasuje wyznaczony termin może przyjść w dogodnym dla siebie. Po Mszy wrócimy do naszych domów by dokonać obrzędu poświęcenia domu.

stat4u