Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Magdalena Kostrzewa,Anna Andrys,Marzena Dorniak,Ireneusz Twardogórski .Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. W listopadzie odbędą się spotkania formacyjne z członkami Róż
 Różańcowych. Spotkania będą odbywać się na salce po Mszach niedzielnych o godz.15.00.
-28.11-VII i VIII Róża
-05.12- Róże męskie

4. Dzisiaj rozpoczynamy nowy rok liturgiczny.Hasłem roku duszpasterskiego sa słowa „Posłani w pokoju Chrystusa”.
5. Zachęcam dzieci do udziału w Roratach,które będziemy odprawiać we wtorki i czwartki o godz.18:30.Przychodzimy z lampionami by uczestniczyć w procesji na rozpoczęcie Mszy roratniej. Dzieci otrzymaja miniaturki baneru „Droga do Betlejem” i będą zbierać kolorowe kartki.Proszę by dzieci przynosiły serduszka ,dzięki którym będziemy losować figurki Matki Bożej.
6. Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom /duże ofiara 18 PLN i małe ofiara 8,50 PLN/oraz opłatki/ofiara dobrowolna/ można nabywać w zakrystii.
7. Dzisiaj po Mszach św.zbiórka ofiar na pomoc migrantom.
8. W tym tygodniu I Piątek miesiąca:
-okazja do spowiedzi w czwartek od godz.17.30,
-objazd chorych w piątek od godz.08.00.
9. W przyszłą niedzielę dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie,po Mszach zbiórka ofiar na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.Polecam ją ofiarności Parafian.
10. W związku z Andrzejkami spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy VIII jest przełożone na przyszły wtorek 07.12.2021r.
11. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 3143,50 PLN.Za wszystkie ofiary złożone w kościele i wpłacone na konto parafialne składam Czcigodnym Parafianom serdeczne podziękowanie.Dzięki złożonym ofiarom pozbyliśmy się zadłużenia na ogrzewanie kościoła. Przypominam,że inwestycja ta kosztowała 54.000 PLN. Dziękuję wszystkim Ofiarodawcom.Parafianom,którzy składali indywidualne ofiary.Parafianom.którzy złożyli ofiary kolędowe.Parafianom,którzy każdego miesiąca składali systematyczną ofiarę na składce remontowej i na konto parafialne. Jeszcze raz serdecznie dziękuję p.Karolowi Mielcarkowi i jego firmie za zainstalowanie i uruchomienie ogrzewania. Każdemu z osobna i wszystkim razem dziękuję za zrozumienie i okazane serce.Niech Pan Bóg błogosławi Wam Czcigodni Parafianie.

stat4u