Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Barbara Zawada,Agnieszka Biniak,Roksana Magnisiak,Danuta Bednarczyk .Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. Zachęcam do zyskiwania odpustów  zupełnych za zmarłych  przez cały miesiąc listopad
4. Kartki do wymienianek są wyłożone na stoliku pod chórem. Modlitwa za zmarłych polecanych w wymieniankach we wszystkie soboty i niedziele listopada w łączności z Mszami św.

5. W listopadzie odbędą się spotkania formacyjne z członkami Róż
 Różańcowych. Spotkania będą odbywać się na salce po Mszach niedzielnych o godz.15.00.
-14.11-III i IV Róża
-21.11-V i VI Róża
-28.11-VII i VIII Róża
-05.12- Róże męskie
6. W miesiącu listopadzie pół godziny przed Mszami św.we wtorek,czwartek i piątek modlitwa za dusze w czyścu cierpiące.Zachęcam do licznego udziału.
7. W przyszłą niedzielę uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.
8. Będzie to także trzecia niedziela miesiąca.Liturgię Mszy św o godz.09.30 przygotują dzieci przygotowujące się do I Komunii św.
9. Podczas Mszy składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.
10. W sobotę wyjeżdzamy ze Scholą na wycieczkę do Wrocławia.W programie zwiedzanie Starego Miasta,Katedry,Hydropolis/Muzeum wody/oraz Afrykarium. Wyjazd o godz.06.00,powrót ok.godz.17.00

stat4u